Nový Avatar prichádza do kín. Prinášame novinky v Cinemaxe

Tento text vznikol v spolupráci so sieťou kín Cinemax.
Aj tento mesiac prinášame nové premiéry v kinách Cinemax. V decembri si budete môcť pozrieť rozprávku o zakliatej princeznej, hororovú komédiu, Kocúra v čižmách, príbeh Whitney Houston a do kinosál konečne príde aj druhý Avatar.

Princezná zakliata v čase 2, premiéra: 1. 12. 2022

Žáner: rozprávka, fantasy, komédia
Hrajú: Eliška Křenková, Natalia Germani, Marek Lambora, Simona Zmrzlá, Vojtěch Kotek, Jan Révai, Martin Písařík, Jakub Ouvín, Veronika Freimanová, Roman Zach, Vladimír Polák, Pius Okaba, Karel Dobrý, Ján Jackuliak, Petra Nesvačilová a ďalší.
Krajina pôvodu: Česko
Jazyková verzia: originálna verzia
Prístupnosť: od 12 rokov

Mladá alchymistka Amélia (Eliška Křenková) získava zakázanú kúzelnú moc: dokáže čiastočne ovplyvňovať prúd času. Zneužívanie nových schopností ju však rozdvojí v čase a Amélia zo súčasnosti sa tak stretáva s Améliou z minulosti, ktorá ju od tej chvíle sprevádza na každom kroku. Z dávno zabudnutých temnôt času naviac povstáva nová hrozba – alchymista nazvaný Pán run (Ján Jackuliak), ktorý túži získať vládu nad všetkou mágiou.

Film Šialená noc.
Foto: cine-max.sk.

Šialená noc, premiéra: 8. 12. 2022

Žáner: akčný, thriller, krimi, komédia, horor
Krajina pôvodu: USA
Hrajú: David Harbour, John Leguizamo, Beverly D’Angelo, Cam Gigandet, Alex Hassell, Edi Patterson, Alexis Louder, André Eriksen, Erik Athavale, Sean Skene
Jazyková verzia: slovenské titulky
Prístupnosť: od 15 rokov

Tím elitných žoldnierov sa na Štedrý večer vláme do sídla bohatej rodiny a zajme všetkých ako rukojemníkov. Zloduchovia však nie sú pripravení na nečakaného bojovníka: na scéne je Santa Claus, ktorý je pripravený sa im postaviť.

Film Avatar: Cesta vody.
Foto: cine-max.sk.

Avatar: Cesta vody, premiéra 15.12.2022

Žáner: akčný, dobrodružný, sci-fi, fantasy
Krajina pôvodu: USA
Hrajú: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Kate Winslet, Oona Chaplin, Joel David Moore, Cliff Curtis, CCH Pounder, Matt Gerald, Bailey Bass, Scarlett Fernandez, Giovanni Ribisi, Keston John, Jamie Flatters, Jack Champion, Trinity Bliss a ďalší.
Jazyková verzia: slovenské titulky, slovenský dabing
Prístupnosť: od 12 rokov

Dlho očakávané a pripravované pokračovanie legendárneho filmu AVATAR, ktorý prepísal filmové dejiny, konečne prichádza do kín. Filmový vizionár James Cameron sa vracia vo filme AVATAR: Cesta vody, ktorý ohúri všetkých fanúšikov veľkého plátna už v decembri tohto roku. Vrátime sa opäť na planétu Pandora, kde Jake Sully žije so svojou rodinou pokojné časy až dovtedy, keď sa ohlási a vráti späť známa hrozba. Opäť musí spolu s Neytiri a armádou Na’vi začať bojovať, aby ochránil svoju planétu a zachránil svoju rodinu.

Film Kocúr v čižmách: Posledné želanie.
Foto: cine-max.sk.

Kocúr v čižmách: Posledné želanie, premiéra 22. 12. 2022

Žáner: animovaný, akčný, dobrodružný, komédia, rodinný, fantasy
Krajina pôvodu: USA
Hrajú: Antonio Banderas, Chris Miller, Florence Pugh, Olivia Colman, Salma Hayek, Samson Kayo, Da’Vine Joy Randolph, Ray Winstone, Harvey Guillén, Wagner Moura, John Mulaney, Anthony Mendez
Jazyková verzia: slovenský dabing
Prístupnosť: bez obmedzenia

Kocúr v čižmách zisťuje, že jeho vášeň pre dobrodružstvo si vybrala svoju daň: prišiel už o osem zo svojich deviatich životov. Vydáva sa teda na výpravu, aby získal späť svojich deväť životov a našiel bájne Posledné želanie.

Film: Whitney Houston: I wanna dance with somebody.
Foto: cine-max.sk.

Whitney Houston: I wanna dance with somebody, premiéra 22. 12. 2022

Žáner: životopisný, hudobný
Krajina pôvodu: USA,
Hrajú: Naomi Ackie, Stanley Tucci, Tamara Tunie, Clarke Peters, Ashton Sanders, Nafessa Williams, Tanner Beard
Jazyková verzia: slovenské titulky
Prístupnosť: od 12 rokov

Film je oslavou jedinečnej a nezabudnuteľnej Whitney Houston. Od mladej zboristky z New Yersey až po jednu z najpredávanejších a najoceňovanejších umelkýň všetkých dôb – taká je inšpiratívna, dojemná a emocionálna cesta životom a kariérou Whitney, ktorú si diváci môžu na filmovom plátne vychutnať zároveň s veľkolepými vystúpeniami a soundtrackom najobľúbenejších hitov tejto hudobnej ikony.

Titulná fotografia: cine-max.sk.

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.