V Pife oslavovali pivo

na-koho-to-pivo-cakaAko každá iná akcia konajúca sa v našom UKF klube Pifa, ani táto sa nevyhla návalu študentov a nadšenia, ktoré so sebou priniesla.

V rámci Študentských dní sa konala akcia s podozrivo lákajúcim názvom Bierfest. I kvôli jeho menu bola Pifa preplnená študentami, smiechom a pivom. Oficiálny začiatok bol síce o 20.00, no väčšina počítala s tým, že o tej hodine tam ešte nikto nebude. Len pár ľudí sa ponevieralo okolo baru, vychutnávajúc si pivo. Možno zo zvyku, možno práve na počesť tejto akcie. Ako sa správne predpokladalo, študenti sa začali zhromažďovať vo väčších množstvách až neskôr.

Pifa sa napĺňala cigaretovým dymom a zvedavcami, ktorí okrem popíjania zlatistej pochúťky aj povzbudzovali súťažiacich. Organizátori si totiž dali záležať na zachovaní záujmu a vymysleli rôzne súťaže so zaujímavými cenami pre tých najlepších. Medzi neprehliadnuteľné disciplíny patrili aj rýchlosť v pití piva (normálne i cez slamku), „napojenie“ partnera so zaviazanou šatkou cez oči, alebo aj „sexi tanec s pivom“. Niektorých však nebolo potrebné ani presviedčať cenami a ochotne súťažili len tak v rámci partie. Tak či tak, zábavu nepochybne vylepšovala hudba v pozadí, vrava a taká domáca a uvoľnená atmosféra, ktorá všetkým vyhovovala.

Na tvárach nebolo badať nič len radosť z existencie takýchto akcií, ktoré iste ocení nejeden študent, ktorý sa chce odpútať od každodenného života.

autor článku: Zuzana Benková
zdroj fotky: http://images.google.com

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.