Loptičky svišťali Zoborom

prve_tri_odmenene_miesta_v_jednej_aj_druhej_kategorii

Zoborská telocvičňa sa v stredu, 29.4.2009, premenila takmer na dejisko olympijských hier. Hral sa tam totiž stolný tenis, ktorý nemal ďaleko od olympijskej úrovne.

odovzdavanie_diplomu_zasluzenemu_vitazovi_petrovi___lanikoviKrátko pred 14. hodinou popoludní už bolo všetko nachystané na začiatok zápolenia. Päť súťažných stolov netrpezlivo čakalo na súboje hráčov, práve tí sa ale trúsili len po troškách a ani ich veľa nedorazilo, zrejme kvôli prebiehajúcim skúškam. Aj keď ich bolo málo, kvalitu so sebou určite priniesli. Nakoniec teda bojovalo proti sebe v ženskej a mužskej kategórii 5 dievčat a 4 chlapci. Hry prebiehali veľmi hladko, všetko v zmysle fair play, bolo vidieť bojovného ducha v každom z hráčov. Do hry dávali všetky svoje kvality a aj hra teda bola miestami skutočnou „podívanou.” Systém hry bol absolútne objektívny, lebo si vo svojej kategórii zahral každý s každým. Celkové prvenstvo si nakoniec vybojovali Tatiana Bakaiová  a Peter Lánik, ktorým touto cestou srdečne gratulujeme a želáme ešte veľa pingpongových aj iných úspechov. „Čerešničkou” turnaja bol vzájomný zápas spomínaných víťazov, v ktorom sa bolo skutočne na čo pozerať, lebo obidvaja predvádzali stolný tenis takmer olympijskej úrovne.

autor článku: Jozef Rybár
autor fotografií: Jozef Rybár

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.