Editoriál 03/09

foto_editorialStarneme. To je holý fakt. No aj príležitosť na veľkolepé oslavy. A pretože deviatky v rokoch vzniku mnohých slovenských inštitúcií sú asi také osudové ako osmičky v slovenských dejinách, rok 2009 a celá nasledujúca sezóna sa budú niesť v znamení osláv. Naša „matka živiteľka” Univerzita Konštantína Filozofa oslavuje jubilejnú päťdesiatku a partner nášho – vášho časopisu Divadlo Andreja Bagara dokonca o dekádu fungovania viac.

Aj Občas nečas má za sebou okrúhlych pätnásť rokov svojej existencie a naberania skúseností. Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli urobiť niečo viac pre vás a namiesto oslávencov budeme najbližší rok (a určite aj potom) odmeňovať vás, našich čitateľov.

Urobíme tak pútavými a najmä kvalitnými prácami našich redaktorov, ktorých rady sme rozšírili o študentov viacerých katedier. Členenie časopisu sme obohatili o rubriky Správy, kde sa v skratke dozviete o podstatných udalostiach z univerzity a mesta, a Zábava, ktorá vám ponúka príjemnú pauzičku a možnosť „vypnúť” počas nekonečných študijných povinností. Hlavnú odmenu však môžete získať prostredníctvom súťaží o zaujímavé a hodnotné ceny, ktoré sme pre vás pripravili v spolupráci s našimi partnermi.

V rukách teda držíte prvé číslo Občasu nečasu s obohateným obsahom a ja dúfam, že mladá krv a jej nápady sa vám budú páčiť. Príjemné čítanie a dobrý pocit z našej práce vám z nového postu šéfredaktorky praje

Dominika Babulicová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.