Radošinci v Starom divadle

Šťastné konce plagátRadošinské naivné divadlo bude hosťovať v Starom divadle Karola Spišáka v Nitre. S predstavením Šťastné konce sa predstaví už 4. marca 2013.
.

S. Štepka, J. Nvota
ŠŤASTNÉ KONCE

V najnovšej  Štepkovej clivej či nostalgickej komédii  Šťastné konce sa prelínajú životné cesty a pestré ľudské osudy veľmi svojráznych hľadačov prvých a možno aj posledných lások: dvoch írečitých, zemitých  vidiečanov, čo sa po mnohých rokoch vyberú hľadať svoje prvé lásky na motorkách, predavača klímy a začínajúceho hráča na violončelo, čo zase prostredníctvom hudby hľadá novú podobu lásky u staršej ženy – pokladníčky v predajni, ozajstnú a plnohodnotnú lásku hľadá aj nepokojná učiteľka z materskej škôlky, zasnívaný dedinský starý mládenec či dokonca aj obstarožný provinčný fičúr.

Autor Stanislav Štepka v tejto poetickej, ale aj skrz-naskrz humornej hre nepriamo kladie tiché, intímne otázky, na ktoré hádam ani nečaká od svojich divákov odpovede. Možno odpoveďou nám všetkým bude príjemný spoločný divadelný večer s Radošinským naivným divadlom.

Hrajú: Stanislav Štepka, Martin Škoda, Zuzana Kronerová alebo Anikó Vargová, Maruška Nedomová, Svätopluk Malachovský alebo Mojmír Caban, Ladislav Hubáček

4. marca 2013 o 19.00 vo Veľkej sále SDKS v Nitre. Vstupné 13 Eur. Rezervácia vstupeniek e-mailom na produkcia@staredivadlo.sk alebo na tel. čísle: 037/652 52 03.

TS
autor fotografií: Ctibor Bachratý

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.