Koniec wifi pripojenia na internáte Hospodár?

Študenti na internáte Hospodár sú od pondelka bez wifi pripojenia. Tí, ktorí si nestihli zabezpečiť káblové pripojenie, zostali bez internetu. Či ide o dočasný výpadok siete alebo o trvalé vyradenie wifi pripojenia zisťoval Občas nečas za vás.

Riaditeľka internátov pod Zoborom Eva Machavová bola touto informáciou zaskočená. „Nikto nás neinformoval, že wifi pripojenie na časti Hospodár už vypli. Je to pre mňa nová informácia,“ vyjadrila sa Machavová. Na otázku, či ide o dočasný, alebo trvalý stav, nám však odpovedať vedela:„Ak vypli wifi pripojenie, tak ide o definitívne vypnutie. Wifi sieť sa už zapínať nebude, študenti sa musia preorientovať na káblové pripojenia.

internet

Bezkáblové pripojenie UKFstudenti podľa našich informácií stále funguje dole vo vstupnej hale. Dokedy a ako sa s touto situáciou majú vysporiadať študenti, ktorí vlastnia tablety, malé notebooky a ultrabooky, ktoré nemajú zabudované vstupné porty na káblové pripojenie, vás budeme informovať v najbližších dňoch.

autorka: Martina Bednárová
foto: flickr

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.