Noc vinylu

Dňa 8.mája sa uskutoční v Nitre v klube „Mariatchi“ akcia s názvom „NOC VINYLU“, ktorú organizuje nezávislé hudobné vydavateľstvo Obraz Nás Records.

Zámer usporiadateľov je priblížiť a znovu priniesť naspäť fanúšikom kvalitný jedinečný zvuk vinylovej platne. Celý večer sa odohrá iba z platní, to znamená, že sa nebudú hrať žiadne mp3 alebo iné digitálne formáty. Predstavia sa nám dve mená, a to DJ MOC a raper OSMA. Pre tých, ktorí nevedia, o koho ide, určite majú šancu spoznať ich tvorbu a hraný repertoár.

noc vinylu

DJ MOC predstaví svoju zbierku platní a budete môcť počuť najznámejšie hity z hudobných žánrov ako je Hip Hop, Samba, Reggae, RNB a Funk. Neskoršie sa zábavy uchopí raper menom OSMA (člen skupiny Zlá Strava), ktorý predstaví svoje nové skladby k svojmu pripravovanému albumu SOKOL INTELEKTU. Na bráne sa stretneme už od 20.00 hod. a vstupné na akciu sa vyberá s ohľadom na naše jemnejšie polovičky. 🙂 Chalani 3€ a baby 2€.

Udalosť o udalosti sa dozvieš TU.
Viac informácií o interpretoch TU.
Klikni aj na www.djmoc.com

Tlačová správa

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.