Nitriansky Agroinštitút ponúka pohodlie bežným hosťom, ale aj študentom UKF

V nedávnom obsahu nášho časopisu sa objavil článok, ktorý sa týkal Agroinštitútu Nitra, štátneho podniku. Ten ponúka ubytovanie nielen širokej verejnosti, ale aj študentom oboch univerzít. Vysokoškoláci si ešte pred voľbou tejto alternatívy môžu prečítať všetky podmienky na webe ubytovacieho zariadenia, a to vrátane zmluvy o ubytovaní.

V už v spomínanom článku sa objavili neobjektívne informácie, poškodzujúce dobré meno štátneho podniku. Agroinštitút sa riadi ubytovacím poriadkom, ktorý vychádza z istých bezpečnostných a občianskych pravidiel. Tie sú, samozrejme, platné aj pre ubytovaných študentov (protipožiarna ochrana, zachovávanie nočného pokoja a iné). Rovnako informácie o stanovených poplatkoch neboli uvedené v správnom znení.

Podľa slov manažérky hotela Henriety Dobrotinovej sa s nespokojnosťou zo strany študentov ešte nestretli. Ďalej uviedla, že sa vzhľadom na všetky možnosti snažia zabezpečiť vysokoškolákom maximálne pohodlie a zamestnanci podniku sú ku každému ubytovanému v akejkoľvek situácii ústretoví.

Preto sa chceme ešte aj takouto formou ospravedlniť vedeniu a personálu ubytovacieho zariadenia za uverejnenie nepravdivých informácií, ktoré mohli zmeniť dobrú reputáciu Agroinštitútu Nitra.

 

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.