Divadlo Andreja Bagara prináša novinku pre verných zákazníkov

Divadlo Andreja Bagara v Nitre pripravilo pre svojich divákov vernostnú kartu. Prostredníctvom nej môžu zbierať body, ktoré následne vymenia za rôzne darčeky a výhody pri kúpe vstupeniek.

Do vernostného programu sa môžu zapojiť všetci diváci zaregistrovaní prostredníctvom registračného formuláru. Členstvo vo Vernostnom programe začína okamihom aktivácie Vernostnej karty v pokladnici DAB v Nitre a skončí sa jej zrušením. To je možné ukončiť kedykoľvek zaslaním žiadosti na obchodne@dab.sk alebo odovzdaním karty v pokladniciach DAB v Nitre.

„Účel vernostných kariet je založený na tom, že organizácia chce odmeniť svojich zákazníkov rôznymi bonusmi. V našom prípade to budú upomienkové predmety, výhody pri nákupe lístkov a zľavy na vstupenky,“ vysvetlil riaditeľ DAB Jaroslav Dóczy.

Držitelia vernostných kariet budú môcť napríklad získať vstupenky aj na predstavenia, ktoré sú evidované ako vypredané. „Stáva sa nám, že v našom systéme už divák nenájde voľný lístok, no v deň predstavenia sa dozvieme, že pri plánovanom zájazde nám nepríde očakávaných 45 ľudí, ale iba 40. Na poslednú chvíľu sa tak uvoľní päť vstupeniek, ktoré si držitelia karty budú môcť kúpiť, pretože o tom dostanú informáciu cez notifikačný mail alebo sms správu,“ uviedol Dóczy.

DAB chce prostredníctvom vernostných kariet motivovať verejnosť k častejšej návšteve divadla. Vďaka bodom zapísaným na karte však získa aj prehľad o tom, na aké predstavenia jednotliví diváci najradšej chodia. „Budeme vidieť, aké inscenácie konkrétny človek preferuje a podľa toho mu adresne ponúkať vstupenky. Samozrejme, že toto všetko riešime v súlade s prísnymi opatreniami GDPR,“ pripomenul Dóczy.

Body budú diváci získavať za nákup vstupeniek na predstavenia. Počet bodov získaných za jedno euro bude závisieť od toho, na aké predstavenie si ľudia kúpia lístok.

Jeden bod za každé euro nákupu získajú diváci pri nákupe vstupenky na predstavenia: Povolanie pápež, Syna či dcéru?, Dámska šatňa, Testosterón, Zaľúbený Shakespeare, Dámsky krajčír, Meno

Tri body za jedno euro ak navštívia predstavenia: Otec Goriot, Ľudia miesta a veci, Štefánik – slnko v zatmení, Drotár

Päť bodov za euro im bude prislúchať pri nákupe vstupenky na predstavenia: Žltým včelám žlté slzy, Dobro, Mechanický pomaranč, Hlava XXII

Počet získaných bodov si môžu držitelia Vernostnej karty overiť po preukázaní sa vernostnou kartou pri osobnom nákupe v pokladniciach DAB. O darčeky a voľné vstupenky z aktuálneho repertoáru môžu diváci požiadať v Pokladnici DAB.

Ďalšie potrebné informácie sa záujemcovia dozvedia na: http://www.dab.sk/vernostna-karta

Zdroj: Tlačová správa

Zdieľajte článok

Komentáre: