Prevádzka jedálne bude obmedzená. Ak sa chcete najesť, nezabudnite na niekoľko vecí

jedáleň

Mnoho študentov využíva možnosť dobitia si karty na obedy v bufetoch. Tiež je pomerne populárne zabezpečiť si jedlo v konkrétny deň podľa aktuálnej chuti. V najbližších dňoch sa však kvôli plánovanému výpadku systému na poslednú chvíľu nenajete. 

Dobíjanie obedov je bežne k dispozícii v Centrálnej pokladnici na Triede Andreja Hlinku, v bufetoch na internátoch Zobor a Nitra a taktiež bezhotovostne na účet jedálne. Pokiaľ chce študent následne jedlo z hlavnej ponuky, musí si ho stihnúť objednať najneskôr do 14. hodiny predchádzajúceho dňa. Minútku si však vie vyzdvihnúť prakticky okamžite po tom, čo si ju zabezpečí. Pre najbližšie dni však tieto pravidlá platiť nebudú.

„Študenti by si mali dobiť najneskôr do stredy kredit na ISIC a taktiež si zabezpečiť objednávku jedla. Vo štvrtok a v piatok totiž nebude fungovať systém a nebudú tak mať túto možnosť. Bude možné si iba vyzdvihnúť obedy, ktoré boli objednané do stredy,“ ozrejmila pracovníčka jedálne v priestoroch Študentského domova Nitra.

Výdaj jedál tak bude fungovať ako v ostatné dni, s tým rozdielom, že stravu na štvrtok či na piatok si musíte zarezervovať najneskôr v stredu.

Zdieľajte článok

Komentáre: