Odovzdávanie záverečných prác sa posúva. Budú v elektronickej podobe

Koronavírus spôsobil zatvorenie škôl aj knižníc. Študenti, ktorí majú tento rok odovzdávať záverečnú prácu sa tak dostali do zložitej situácie. UKF sa preto rozhodla pristúpiť k opatreniu.

Univerzita pristúpila k predĺženiu odovzdávania prác o dva týždne. Bakalárske a diplomové práce tak musia byť v systéme najneskôr do 9. mája. Čo sa týka dizertačných prác, pri nich budú o opatreniach informovať dekani fakúlt.

Zároveň nebude potrebné odovzdávať ju fyzicky zviazanú, ale iba v elektronickej podobe. V systéme je možné získať aj zadanie záverečnej práce, ktoré má byť jej súčasťou.

Licenčné zmluvy budú archivované elektronicky a nie je teda taktiež potrebné ich vytláčať.

Výučbové obdobie sa pre končiace ročníky bude končiť 25. apríla. Následne sa pre ne začína 27. apríla skúškové obdobie. To sa na bakalárskom stupni skončí 30. mája a na magisterskom 16. mája.

O tom, kedy sa budú konať obhajoby a štátne skúšky sa rozhodne podľa situácie okolo koronavírusu.

Prečítajte si aj: Ako koronavírus ovplyvní UKF (otázky a odpovede)

🆕ℹ️❗️UKF upozorňuje študentov končiacich ročníkov bakalárskeho a magisterského stupňa štúdia, že sa posúva termín…

Uverejnil používateľ Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre Nedeľa 22. marca 2020