Vychádzajúca hviezda Jenna Ortega sa predvedie vo filmovej novinke Millerovo dievča

Tento text vznikol v spolupráci so sieťou kín Cinemax.

Februárové plátna kín Cinemax budú plné noviniek, ktoré divákov pripútajú k sedadlu. Milovníci rozprávok sa môžu tešiť na Noemovu archu, no obľúbenci akčných filmov si tiež prídu na svoje pri premiére Madame Web či v pokračovaní Duny s herečkou Zendayou.

Millerovo dievča, premiéra 01.02.2024

Žáner: dráma
Prístupnosť: od 15 rokov
Hrajú: Jenna Ortega, Martin Freeman, Gideon Adlon, Bashir Salahuddin
Krajina pôvodu: USA
Jazyková verzia: anglicky s českými titulkami

Krátky obsah:
Talentovaná mladá spisovateľka (Jenna Ortega) sa vydáva na tvorivú odyseu, keď jej profesor (Martin Freeman) zadá projekt, ktorý ich oboch zamotá do čoraz zložitejšej siete. Keď sa hranice rozmazávajú a ich životy sa prelínajú, profesor a študentka sa musia konfrontovať so svojimi najtemnejšími ja, pričom sa snažia zachovať svoj individuálny zmysel pre život a veci, ktoré sú im najdrahšie.

Noemova archa , premiéra filmu 08.02.2024

Žáner: animovaný, dobrodružný
Prístupnosť: od 7 rokov
V slovenskom znení: David Hartl, Peter Makranský, Martin Kaprálik, František Kovár, Lenka Lašová, Lukáš Dóza
Krajina pôvodu: Brazília, India
Jazyková verzia: slovenský dabing

Krátky obsah:
Dve myši: Vini, charizmatický básnik s trémou, a Tito, talentovaný a šarmantný gitarista, sa prešmyknú na bájnu Noemovu archu, kam smú nastúpiť len jeden samec a jedna samica z každého druhu. Podarí sa dvom muzikantom prežiť 40 dní a 40 nocí na lodi, kde napätie medzi mäsožravcami a bylinožravcami stúpa každým dňom?

Noemova archa
Foto: cine-max.sk

Madame Web, premiéra filmu 15.02.2024

Žáner: akčný
Prístupnosť: od 12 rokov
Hrajú: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Tahar Rahim, Emma Roberts, Celeste O’Connor, Isabela Merced, Mike Epps, Adam Scott, Zosia Mamet
Krajina pôvodu: USA
Jazyková verzia: slovenské titulky

Krátky obsah:
Akčný film Madame Web je spin-off k populárnym príbehom o Spider-Manovi. Predstavuje záchranárku Cassie (Dakota Johnson), ktorá po smrteľnej nehode nielenže znovu ožije, ale tiež získa nadprirodzené schopnosti. Teraz musí čeliť zahadnému Ezekielovi Simsovi, ktorý je na stope svojím najnovším obetiam v snahe zmeniť budúcnosť.

Madame Web
Foto: cine-max.sk

MILUJE MA, NEMILUJE MA, premiéra filmu 25.01.2024

Originálny názov: Anyone but you
Žáner: romantická komédia
Prístupnosť: od 12 rokov
Hrajú: Sydney Sweeney, Glen Powell, Alexandra Shipp, GaTa, Hadley Robinson, Michelle Hurd, Dermot Mulroney, Darren Barnet a Rachel Griffiths
Krajina pôvodu: USA
Jazyková verzia: slovenské titulky

Krátky obsah:
Drzá romantická komédia od režiséra filmu Mrcha učiteľka predstavuje Sydney Sweeney (Euphoria, White Lotus) a Glena Powella (Top Gun: Maverick) ako bývalých spolužiakov, ktorí sa na strednej neznášali. Po rokoch sa opäť stretnú na svadbe ich spoločnej kamarátky a musia predstierať, že sú milenci.

Miluje ma, nemiluje ma
Foto: cine-max.sk

DUNA: časť druhá, premiéra filmu 29.02.2024

Žáner: akčný, dobrodružný, sci-fi
Prístupnosť: od 12 rokov
Hrajú:Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya, Florence Pugh, Austin Butler, Javier Bardem, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Josh Brolin, Christopher Walken
Krajina pôvodu: USA/Kanada
Jazyková verzia: anglicky so slovenskými titulkami, slovenský dabing  

Krátky obsah:
V druhom pokračovaní epickej ságy sa Paul Atreides (Timothée Chalamet) spojí s Chani (Zendaya) a Fremenmi, aby sa pomstil sprisahancom, ktorí zničili jeho rodinu, a snaží sa zabrániť hroznej budúcnosti, ktorú môže predpovedať iba on.

Duna: časť druhá
Foto: cine-max.sk

Titulná fotografia: cine-max.sk.

Zdieľajte článok

Komentáre: