Nové kvalitné priestory pre študentov, 3.časť

sd_nitraNový akademický rok so sebou priniesol aj zmenu niektorých priestorov. Prerábalo sa, sťahovalo, vytváralo nové a výsledkom je opäť lepšia ponuka pre študentov. Tému „nové priestory” sme ešte ani zďaleka neuzavreli. Novinkou v ŠD Nitra sú totiž aj dve laboratóriá.

laboratorium-ktvs-miesto-pre-stretnutia-aj-vyskumReprezentatívno-výskumná miestnosť KTVŠ bude vďaka rôznym meracím prístrojom využívaná na výskumy a merania, napríklad pulzov frekvencie, odrazových schopností a podobne. Laboratórium tak poskytne priestor na tvorbu diplomoviek, dizertačných prác aj rôznych grantových úloh. Druhé laboratórium slúži ako profesionálne nahrávacie štúdio katedry hudobnej výchovy. Nahrávať je možné spev, zbory, ale aj hudobné nástroje.

Nový akademický rok a hneď niekoľko skvelých zmien, ktoré pocítime hlavne my, študenti. A to skvalitnením výučby a väčšími možnosťami pre náš voľný čas.

autor článku a foto: Jozef Rybár
titulná fotka: ukf.sk

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.