Niekto to rád po sieti a za horúca

Livechat - po sieti a za horúcaVierka je dievča ako všetky ostatné. Teda, uznajme, je trošku iná. Vierka je neuveriteľne krásna, milá a inteligentná. Okrem týchto pozitív má ešte jedno, pre mužov veľmi fascinujúce plus. Vierka vymení koleso na aute, pridá vodu do ostrekovačov a spraví elektriku v dome. A ešte, ozaj, Vierka robí na livechate. Áno, tam, tam s webkamerou, pred notebookom, zvádza, žhaví a… zarába ťažké „loove”.

ĎALŠIE KURIÓZNE BRIGÁDY: Brigádujem – testujem. Zn. lieky

„Prvýkrát som začala s livechatom len tak, zo srandy. Mala som 24 rokov, končila som vysokú školu a s priateľom sme sa práve osamostatnili. Našli sme si prekrásny prenájom v centre Banskej Bystrice. Ako naschvál môjho priateľa vyhodili z práce, byt však bolo treba platiť, a tak som si musela nájsť inú alternatívu, z brigády v bare by sme sotva vyžili,” začína Vierka svoje rozprávanie.

Livechat funguje na jednoduchom princípe. Stačí vám prístup na internet a webkamera. Či budete pracovať výlučne z domu, z jedného či viacerých serverov, alebo budete navštevovať nejaké konkrétne štúdio, je len na vás. Livechat zároveň nie je len pre ženy. Privyrábať takýmto spôsobom si môžu i muži či dokonca páry. Prihlásite sa na server, nastavíte si kameru a na verejnom chate svojím telom (minimálne oblečeným v spodnej bielizni) a trefnými správami očaríte čo najviac klientov, ktorí si vás potom zavolajú na súkromný chat. To, či peniažky zarábate aj od hodiny – čiže už sedením na verejnom chate, alebo len na súkromnom, záleží od štúdia, prípadne servera, na ktorom pracujete. Odhaliť sa môžete však len na súkromnom chate. Tam sa totiž poplatky pre klientov a aj váš plat výrazne zvyšujú.

To, či vás takýto „ľahký” zárobok láka, je len na vás. Závisí to napríklad od miery exhibicionizmu, libida, hanblivosti, či, v neposlednom rade, morálnych hodnôt. „Mnoho ľudí túto prácu odsudzuje. Tvária sa, akoby sme boli prostitútky. Priznám sa, že aj ja som mala najprv zmiešané pocity. Je to však celkom iné. Mnoho klientov sa chce len vyžalovať, prípadne sa chcú pozerať na to, ako sa prezliekam. Vtedy sa bavím najviac,” prezrádza Vierka detaily svojej práce. „Na moje šťastie som sa ešte nestretla s klientom, ktorý by chcel niečo výrazne nechutné. Väčšinou preferujú striptíz alebo hladenie samej seba. Na to, aby k vám pristupovali slušnejšie, je výhodné mať dobrý profil. V mojom stojí, že sa mužov bojím, som katolíčka a panna a, samozrejme, som z Los Angeles. Európske krajiny mám zablokované. Nikto z týchto krajín ma nenájde. Že náhoda je blbec? Okej, som zvedavá, kto z mojich známych, aj keby ma videl, by priznal, že na tento chat chodí.”

Livechat - po sieti a za horúca

Za posledné desaťročie sa počet serverov ponúkajúcich livechat neuveriteľne rozrástol. Darmo, sex predáva a pre mladých ľudí je čoraz ťažšie nájsť si relevantnú a dobrú brigádu. Pochopiteľne, na takúto prácu nemá žalúdok každý. Pre väčšinu dievčat patrí livechat do skupiny erotických brigád, o ktoré slušná študentka nezakopne. Pravdou však je, že pri livechate k osobnému kontaktu ani styku nikdy nepríde a striptíz nie je nutný. Dokonca vás nemusia donútiť k ničomu, stačí byť natoľko šikovný, že sa „vykecáte”.

„Niektorí ohŕňajú nosom a súdia ma. Nech sa páči. To asi nevideli, čo sa deje na vysokoškolských intrákoch. Ja som tam žila polroka a bola som z dievčat zhnusená. Možno robím, čo robím, ale nie som promiskuitná, morálne hodnoty mám celkom v poriadku,” vraví Vierka, ktorá svoju prácu občas považuje viac za psychologickú než erotickú. Vyskúšala si aj bežnú prácu, no za veľa povinnosťami za zlomok jej súčasného zárobku určite nesmúti. „Zarábam päťnásobne viac ako v mojej bývalej práci, a to som mala nadštandardný plat. Mám čas venovať sa sebe samej, a preto si teraz robím druhú vysokú školu a učím sa francúzsky a nemecký jazyk. Anglický mám vďaka chatu už na výbornej konverzačnej úrovni, čo rátam ako ďalšie plus mojej práce. Pre mňa je to jednoducho zábava.”

autorka článku: Žofia Drugdová
autorka fotografie: Miroslava Dudášová

ĎALŠIE KURIÓZNE BRIGÁDY: Pracovný hit: Panenstvo na predaj

ĎALŠIE KURIÓZNE BRIGÁDY: Keď je práca pobavením

Zdieľajte článok

Komentáre:

2 thoughts on “Niekto to rád po sieti a za horúca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.