Vyjadrisa

Nie, nejde o preklep v titulku. Vyjadrisa je projekt bývalých aj súčasných študentov UKF v Nitre, ktorí sa snažia poskytnúť priestor tým, ktorých obvykle nie je počuť.

 Stalo sa vám niekedy, že vám odmietli reklamovať tovar? A vedeli ste, že ho môžete vrátiť do siedmich dní od dátumu, kedy ste ho kúpili? Nahnevala vás pracovníčka úradu, ktorá vás už tretí raz poslala vybaviť ďalšie potvrdenia? Hnevá vás, ako politici nehospodárne zaobchádzajú s vašimi daňami?

Ak ste aspoň na jednu z predchádzajúcich otázok odpovedali kladne, magazín Vyjadrisa je presne to miesto, kde môžete vyjadriť vaše sťažnosti, názory, pripomienky alebo naopak. Ak ste boli so službami, ktoré vám boli poskytnuté, spokojní, povedzte to aj ostatným.vyjadrisa

„Myšlienka spraviť niečo podobné padla, keď sme si uvedomili, že veľa ľudí v rôznych diskusiách vyjadruje svoju nespokojnosť, ale nikto ich nepočúva a nesnaží sa im pomôcť,“ povedal Ludvik Hraník, absolvent muzeológie na UKF v Nitre a zároveň jeden z autorov projektu.

Hlavným cieľom tohto projektu je teda okrem poskytnutia priestoru, kde môžu ľudia napísať čokoľvek, čo ich trápi alebo teší, aj pomáhať.

„Čo je najpodstatnejšie, my sa snažíme skutočne ľuďom pomôcť. Tí, ktorí nevedia, ako problém riešiť, nás môžu jednoducho kontaktovať a my sa pokúsime vyriešiť ho spolu s nimi,“ vysvetľuje Karol Ukrop, autor projektu.

Magazín Vyjadrisa sa nesnaží tváriť, že Slovensko je miesto, kde sa deje všetko zlé, práve naopak. Stránka je venovaná aj ľuďom, ktorí chcú iným poradiť, ako sa veci dajú zvládnuť bez problémov. Navštívte preto magazín na vyjadrisa.info a vyjadrite sa.

autorka: Lucia Šimová
foto: vyjadrisa.info

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.