Kredit na stravovanie si môžete dobiť aj v bufete ŠD Nitra

Dobíjanie kreditu na obedy v pokladni ŠD Nitra už naďalej nebude možné. Už od tohto pondelka si však študenti môžu dobiť ISIC aj v internátnom bufete. 

Na okienku pokladne si už pár dní môžu študenti prečítať niekoľko upozorňujúcich oznamov. Mnohých, najmä ubytovaných v študentskom domove Nitra, nedávno zaskočila správa, že kredit na stravovanie si už naďalej nebudú môcť dobíjať v pokladni na ubytovacom oddelení, ale budú musieť využiť iné pokladne určené na hotovostné dobitie kreditu. Tí, ktorí sa i naďalej chceli stravovať v jedálni ŠD Nitra, sa tak buď vybrali do bufetu ŠD Zobor, alebo do centrálnej pokladnice UKF v hlavnej budove, kam ich jeden z oznamov aj odkazoval. Toto riešenie však bolo, našťastie, len dočasné, pretože po reorganizácii systému si už od 20. februára môžu študenti dobíjať kredit na obedy v bufete študentského domova Nitra. Pre stravníkov a predovšetkým pre ubytovaných študentov na B. Slančíkovej je zmena systému veľkou výhodou.

Treba tiež dodať, že minimálna suma na dobitie je 10 eur. Stále však môžu študenti využiť aj bezhotovostné dobíjanie kreditu cez internetbanking. Údaje na platobný prevod sú k dispozícii na univerzitnej stránke.

titulná foto: pixabay.com

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.