Andrej Šeban sa v rámci svojho turné opäť zastaví aj v Nitre

Po minuloročnom úspešnom turné sa Andrej Šeban so svojím zoskupením vracia do nášho mesta.

Skupina sa v druhej polovici novembra predstaví celkovo na deviatich pódiách. Séria vystúpení sa začala pražským koncertom v legendárnom Lucerna Music Bare. Turné pokračuje na Slovensku, kde sa okrem tradičných zastávok skupina po prvý raz predstaví aj v Modre, Pezinku a Senci. Aktuálny koncertný program obsahuje úplne nové skladby ako aj Andrejove najznámejšie pesničky v upravených aranžmánoch. Tradične nebude chýbať priestor na improvizáciu a hudobné prekvapenia.

Foto: organizátori podujatia

Termíny Andrej Šeban Trio – Život je krásny II. 2017

14. 11. Praha – Lucerna Music Bar
18. 11. Modra – Dom kultúry
19. 11. Senec – Kultúrne stredisko
21. 11. Žilina – Mestské divadlo
22. 11. Košice – Historická radnica
25. 11. Pezinok – Dom kultúry
26.11. Nitra – Synagóga
28. 11. Banská Bystrica – Záhrada – Centrum nezávislej kultúry
30. 11. Bratislava – Stredisko kultúry Vajnorská

Predpredaj na andrejseban.com

Aktuálna zostava

Ján Fabrický

Bubeník zakázanej skupiny Nervy a neskôr Demikátu, ktorý dlhodobo a úspešne pôsobí na medzinárodnej scéne. Ján Fabrický v roku 1989 odišiel do Švajčiarska, aby v roku 1994 absolvoval prestížnu školu MIT v Los Angeles, kde pôsobil do roku 2002. Následne sa vrátil do Švajčiarska a na Vysokej škole umení v Berne pôsobí ako docent hry na bicie nástroje (odbor JAZZ). Stále je aktívny ako štúdiový a koncertný hudobník.

Michal Šelep

Basgitarista mladej generácie, ktorá strávila veľkú časť svojho detstva vo virtuálnom priestore, vďaka čomu sa z neho v rodnej Spišskej Belej stal samorast každodenne obklopený hudobníkmi ako Marcus Miller alebo Victor Wooten. Po prvých rokoch bez učiteľa študoval v rokoch 2011-2014 basgitaru u Anthonyho Wellingtona – na diaľku cez internet a počas dvoch 4-mesačných pobytov v USA. V roku 2014 sa stal jediným účastníkom štipendijného programu Compito by Fodera na kurz Victora Wootena – Bass/Nature Camp, kde trávil čas štúdiom hudby pod vedením velikánov ako Victor Wooten, Steve Bailey, Chuck Rainey, JD Blair, Futureman, Stu Ham a ďalších. V súčasnosti žije v Bratislave, pôsobí v rôznych hudobných projektoch.

Management a booking: Tomáš Lukačka, tel. +421 907 796 660, tomaslukacka@euforion.sk

 Andrej Šeban Trio – Život je krásny II. TOUR 2017 je realizované s finančnou podporou Fondu na podporu umenia a Bratislavského samosprávneho kraja.

Tlačová správa

Zdieľajte článok

Komentáre: