Jedáleň bude v prázdninovom režime – ako sa najete počas leta?

jedáleň

Prázdninovému obdobiu sa prispôsobí aj školská jedáleň. V určitých časoch sa najete počas júla a augusta takmer na každej budove. Najväčšie zmeny sa dotknú bufetov.

V študentských domoch Nitra aj Zobor si môžete dať jedlo v najväčších časových intervaloch. Podobne, ako počas semestra, to bude od jedenástej do pol druhej. V rovnakom režime bude fungovať aj jedáleň na Triede Andreja Hlinku.

V obmedzenom režime sa budete môcť stravovať aj v sídlach na Štefánikovej, Kraskovej a na Nábreží mládeže. Obedy vám vydajú v jednorazových obaloch v polhodinovom intervale od trištvrte na dvanásť do štvrť na jednu.

Veľké zmeny sa však budú týkať bufetov. Na oboch internátoch, teda aj na Nitre, aj na Zobore, si občerstvenie v júli a v auguste nekúpite. Jediný otvorený bude bufet na Triede Andreja Hlinku. Ten môžete navštíviť v pracovných dňoch od ôsmej do pätnástej.

Pokúsime sa získať aj stanovisko bufetu na Štefánikovej, ten však nie je pod správou univerzity. Informácie priniesol pre Občas nečas riaditeľ Univerzitnej jedálne Igor Paulovič.

Titulná fotografia: Viktória Záčeková

Prečítajte si aj:Jedáleň bola dlhodobo v strate. Situácia vyústila do zvýšenia cien

Zdieľajte článok

Komentáre: