Pestrá hudobná ochutnávka v UTA

Už tento týždeň v utorok (28.2.) si na svoje prídu fanúšikovia dobrej hudby. V priestoroch Univerzitného tvorivého ateliéru na ŠD Nitra Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre vystúpia tri mladé kapely a jednotlivec. Pod názvom Džem Sešn odprezentujú kúsok svojej tvorby.

Podujatie organizuje neformálne združenie Zelená Zebra v rámci národného projektu KomPrax pod záštitou Európskej únie. Podujatie začne o pol ôsmej a návštevníkom sa postupne predstavia: Ján Kubiš, Mirka Miškechová a Jakub Bačinský, Michaela Gerhardová Band a napokon Memphis bell. Všetci spomenutí sú mladými hudobníkmi zameranými na rôzne žánre od džezu, folku, cez blues až po vážnu hudbu. Prísť a ochutnať sa určite oplatí.

tlačová správa