Zostal vám kredit na stravovanie? Môžete požiadať o jeho vrátenie

jedáleň

Univerzita Konštantína Filozofa sprístupnila svojim študentom návod, ako postupovať, ak chcú, aby im boli nevyužité peniaze na stravovanie navrátené na účet.

Kvôli zabráneniu šíreniu koronavírusu sa už zrejme v letnom semestri 2019/2020 študenti prezenčnou formou učiť nebudú. Ak vám na študentskej karte ostal kredit na stravovanie, nemusíte sa báť, že vám tieto peniaze prepadnú. Jednoducho si môžete požiadať o ich vrátenie.

Návod, ako postupovať, je jednoduchý. Stačí, ak odošlete email, kde uvediete vaše meno a priezvisko, ID vášho ISICU a číslo účtu, na ktorý má byť zostatok zaslaný. Nie je potrebné ani uviesť sumu, ktorú vám majú poslať naspäť. Veľmi dôležité je, aby ste tento mail zaslali z vášho študentského e-mailu.

E-mail je potrebné odoslať riaditeľovi univerzitnej jedálne Igorovi Paulovičovi – ipaulovic@ukf.sk. „Po overení individuálnej žiadosti študenta v stravovacom systéme UKF budú preplatky bezodkladne poukázané na bankový účet, ktorý žiadateľ uvedie vo svojej individuálnej žiadosti,” uvádza sa v stanovisku riaditeľa UJ na univerzitnej stránke.

Podrobné informácie nájdete na stránke UKF.

Titulná fotografia: Lenka KlobučníkováKoronavírus a UKF

Zdieľajte článok

Komentáre: